Tootekood: PTVS40VS1UTR,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS40VS1UTR,115
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins