Tootekood: PTVS43VP1UTP,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS43VP1UTP,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxP1UTP Series, Unidirectional, 43 V, 69.4 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins