Tootekood: PTVS45VP1UP,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS45VP1UP,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 45 V, 72.7 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins