PTVS48VP1UP,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS48VP1UP,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 48 V, 77.4 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins