PTVS48VS1UTR,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS48VS1UTR,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 48 V, 77.4 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins