PTVS51VP1UP,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS51VP1UP,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 51 V, 82.4 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins