Tootekood: QSB30048S28
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: QSB30048S28
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 10.7A
Mounting THT
Power 300W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 28V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Number of outputs 1
Switching frequency 220kHz