Tootekood: QSB60024S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: QSB60024S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 50A
Mounting THT
Power 600W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Switching frequency 250kHz