Tootekood: QSC15024S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: QSC15024S12
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 150 W, 12 V, 12.5 A
Output current 12.5A
Mounting THT
Power 150W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 57.9x36.8x12.7mm
Output voltage 12V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 92%
Number of outputs 1
Switching frequency 285kHz