Tootekood: RN55C1001BB14
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: RN55C1001BB14
  • Resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele METAL FILM RESISTOR, 1KOHM, 125mW, 0.1%
Resistance 1kΩ