Tootekood: RP120Q-11012SRW/P-HC
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: RP120Q-11012SRW/P-HC
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 120W; Uin: 40÷160V; Uout: 12VDC; Iout: 11A; 88g
Output current 11A
Mounting THT
Case Quarter Brick
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88%