Tootekood: RSA30LDDTE25
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: RSA30LDDTE25
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 41.4 V, SOD-106, 2 Pins, 30 V, 1 W