Tootekood: RSB6.8JS2FHT2R
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: RSB6.8JS2FHT2R
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, SOT-563, 6 Pins, 6.8 V, 150 mW