Tootekood: RSD-500C-12
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: RSD-500C-12
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Kind of case
  • Conform to the norm
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 420W; Uin: 33.6÷67.2V; Uout: 12VDC; Iout: 35A
Output current 35A
Mounting for building in
Power 420W
Operating temperature -40...80°C
Body dimensions 237x100x41mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 93%