Tootekood: RSDW40H-12
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: RSDW40H-12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 40W; Uin: 40÷160V; Uout: 12VDC; Iout: 3.33A; 2"x1"
Output current 3.33A
Mounting THT
Power 40W
Operating temperature -40...90°C
Protection overheating, anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x10.5mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%