Tootekood: RSDW60H-24
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: RSDW60H-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 60W; Uin: 40÷160V; Uout: 24VDC; Iout: 2.5A; 2"x1"
Output current 2.5A
Mounting THT
Power 60W
Operating temperature -40...85°C
Protection overheating, anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x10.5mm
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%