IC: FLASH memory; 64MbFLASH; QUAD SPI; 108MHz; 2.7÷3.6V; USON8
Kordarv:
6000.0
Minimum quantity:
6000.0
Tootekood:
S25FL064LABNFM043
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: S25FL064LABNFM043
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 64MbFLASH; QUAD SPI; 108MHz; 2.7÷3.6V; USON8
| Mounting | SMD |
| Case | USON8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | QUAD SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 108MHz |
| Kind of interface | serial |