IC: FLASH memory; 512MbFLASH; QUAD SPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; BGA24
Kordarv:
338.0
Minimum quantity:
338.0
Tootekood:
S25FL512SAGBHIC10
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: S25FL512SAGBHIC10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 512MbFLASH; QUAD SPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; BGA24
| Mounting | SMD |
| Case | BGA24 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Interface | QUAD SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |