IC: FLASH memory; 128MbFLASH; QUAD SPI; 133MHz; 1.7÷2V; WSON8
Kordarv:
1485.0
Minimum quantity:
1485.0
Tootekood:
S25FS128SDSNFI101
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: S25FS128SDSNFI101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 128MbFLASH; QUAD SPI; 133MHz; 1.7÷2V; WSON8
| Mounting | SMD |
| Case | WSON8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 1.7...2V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Interface | QUAD SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |