IC: FLASH memory; 1GbFLASH; CFI,SPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; SOIC16
Kordarv:
1450.0
Minimum quantity:
1450.0
Tootekood:
S70FL01GSAGMFI013
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: S70FL01GSAGMFI013
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 1GbFLASH; CFI,SPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; SOIC16
| Mounting | SMD |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |