Tootekood: SD36-01FTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SD36-01FTG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SPA SD Series, Unidirectional, 36 V, 62 V, SOD-323, 2 Pins