Tootekood: SD36C-01FTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SD36C-01FTG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 60 V, SOD-323, 2 Pins, 36 V, 450 W, SPA SD-C Series