Tootekood: SFTN01N-12N
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: SFTN01N-12N
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 21.6÷26.4V; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC
Output current 8.4...84mA
Mounting SMT
Power 1W
Operating temperature -40...100°C
Protection short circuit protection
Series SFTN01
Body dimensions 15.24x10.9x7.1mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 80%
Output voltage 2 -12V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 90kHz