Tootekood: SFTN01N-15N
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: SFTN01N-15N
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 21.6÷26.4V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC
Output current 6.7...67mA
Mounting SMT
Power 1W
Operating temperature -40...100°C
Protection short circuit protection
Series SFTN01
Body dimensions 15.24x10.9x7.1mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 81%
Output voltage 2 -15V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 90kHz