Transistor: IGBT; 1.2kV; 40A; 300W; TO247AD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SG40T120DB
Tootja: SIRECTIFIER
Tootja tootekood: SG40T120DB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 1.2kV; 40A; 300W; TO247AD
| Mounting | THT |
| Case | TO247AD |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Turn-on time | 143ns |
| Power dissipation | 300W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 180A |
| Collector current | 40A |
| Gate charge | 170nC |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |
| Turn-off time | 560ns |