Transistor: IGBT; 600V; 50A; 100W; TO264
Kordarv:
375.0
Minimum quantity:
375.0
Tootekood:
SGL50N60RUFDTU
Tootja: ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD)
Tootja tootekood: SGL50N60RUFDTU
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 50A; 100W; TO264
| Mounting | THT |
| Case | TO264 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 100W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 150A |
| Collector current | 50A |
| Collector-emitter voltage | 600V |