Transistor: IGBT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SGP15N120XKSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: SGP15N120XKSA1
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 198W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Collector current | 30A |
| Gate charge | 130nC |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |