Tootekood: SJD12A10L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A10L01
  • Mounting
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 17 V, SOD-123S, 2 Pins, 10 V, SJD12A Series
Mounting SMD
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 10V
Max. forward impulse current 11.8A