Tootekood: SJD12A12L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A12L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 19.9 V, SOD-123S, 2 Pins, 12 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 12V
Max. forward impulse current 10.1A