SJD12A12L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A12L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 19.9 V, SOD-123S, 2 Pins, 12 V, SJD12A Series
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 12V |
| Max. forward impulse current | 10.1A |