Tootekood: SJD12A16L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A16L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 26 V, SOD-123S, 2 Pins, 16 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 16V
Max. forward impulse current 7.7A