Tootekood: SJD12A24L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A24L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 38.9 V, SOD-123S, 2 Pins, 24 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 24V
Max. forward impulse current 5.2A