Tootekood: SJD12A33L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A33L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 53.3 V, SOD-123S, 2 Pins, 33 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 33V
Max. forward impulse current 3.8A