Tootekood: SJD12A36L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A36L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 58.1 V, SOD-123S, 2 Pins, 36 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 36V
Max. forward impulse current 3.5A