SJD12A40L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A40L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 64.5 V, SOD-123S, 2 Pins, 40 V, SJD12A Series
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 40V |
| Max. forward impulse current | 3.1A |