Tootekood: SJD12A40L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A40L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 64.5 V, SOD-123S, 2 Pins, 40 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 40V
Max. forward impulse current 3.1A