SJD12A43L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A43L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 69.4 V, SOD-123S, 2 Pins, 43 V, SJD12A Series
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 43V |
| Max. forward impulse current | 2.9A |