Tootekood: SJD12A43L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A43L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 69.4 V, SOD-123S, 2 Pins, 43 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 43V
Max. forward impulse current 2.9A