Tootekood: SJD12A45L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A45L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 72.7 V, SOD-123S, 2 Pins, 45 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 45V
Max. forward impulse current 2.8A