SJD12A45L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A45L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 72.7 V, SOD-123S, 2 Pins, 45 V, SJD12A Series
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 45V |
| Max. forward impulse current | 2.8A |