Tootekood: SJD12A48L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A48L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 77.4 V, SOD-123S, 2 Pins, 48 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 48V
Max. forward impulse current 2.6A