Tootekood: SJD12A58L01
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SJD12A58L01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 93.6 V, SOD-123S, 2 Pins, 58 V, SJD12A Series
Number of pins 2
Max. off-state voltage 58V
Max. forward impulse current 2.3A