Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 100mm; W: 14mm; H: 6mm; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 478 100 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 478 100 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 100mm; W: 14mm; H: 6mm; raw
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 14mm |
| Length | 100mm |
| Height | 6mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 1.8mm |