Heatsink: extruded; K; TO3; natural; L: 37.5mm; W: 65mm; H: 20mm; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 48 37,5 AL-3
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 48 37,5 AL-3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; K; TO3; natural; L: 37.5mm; W: 65mm; H: 20mm; raw
| Mounting | screw |
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Application | TO3 |
| Width | 65mm |
| Length | 37.5mm |
| Height | 20mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 4mm |