Heatsink: extruded; K; SOT32,SOT9,TO3,TO66; natural; L: 37.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 48 37,5 AL-CB
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 48 37,5 AL-CB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; K; SOT32,SOT9,TO3,TO66; natural; L: 37.5mm
| Mounting | screw |
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Application | SOT9, SOT32, TO3, TO66 |
| Width | 65mm |
| Length | 37.5mm |
| Height | 20mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 4mm |