Heatsink: extruded; grilled; black; L: 84mm; W: 30mm; H: 45mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 481 84 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 481 84 SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; black; L: 84mm; W: 30mm; H: 45mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 30mm |
| Thermal resistance | 3K/W |
| Length | 84mm |
| Height | 45mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 8mm |