Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 50mm; W: 35.3mm; H: 35mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 482 50 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 482 50 AL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 50mm; W: 35.3mm; H: 35mm
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Length | 50mm |
| Height | 35mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 8mm |