Heatsink: extruded; grilled; black; L: 94mm; W: 57mm; H: 28mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 483 94 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 483 94 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; black; L: 94mm; W: 57mm; H: 28mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 57mm |
| Length | 94mm |
| Height | 28mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 8mm |