Heatsink: extruded; grilled; TO218,TO220,TO247,TO264,TO3P; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 484 1000 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 484 1000 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; TO218,TO220,TO247,TO264,TO3P; black
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | TO3P, TO218, TO220, TO247, TO264 |
| Width | 94mm |
| Length | 1m |
| Height | 11.5mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |