Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 75mm; W: 150mm; H: 27mm; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 58 75 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 58 75 AL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 75mm; W: 150mm; H: 27mm; raw
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Length | 75mm |
| Height | 27mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 5mm |